sextelefon

img

korzeniu, bo to było przecież moje zwycięstwo, kiedy wcisnął we mnie chuja. Biernie pozwalałem mu się pierdolić przez długą chwilę, zanim podjąłem jego rytm.

Było tym razem zupełnie inaczej, delikatnie i czule, bo chciał mnie przeprosić za to, iż mnie uderzył. A także potrzebował teraz długiego czasu, zanim doszedł do orgazmu, tak iż ja osiągnąłem swoje małe sekretne radości wewnętrzne na długo przedtem, zanim osiągnęliśmy obaj szczyt. Kiedyśmy go przebyli, pojąłem, iż chociaż to on był górą, on zdobywał i pokonywał, ale to ja go posiadłem, a nie on mnie. Ja nie musiałem wcale go wypierdolić, to on musiał wypierdolić mnie. Ja musiałem tylko dać mu dupy.

Zasnęliśmy, a potem poszliśmy na późny obiad. Kiedyśmy wrócili, rozpoczęła się kolejna szalona noc. Jak młodzi nowożeńcy odkrywaliśmy nawzajem tajemnice naszych ciał, ich potrzeby i możliwości. Nastawiliśmy głośno telewizor, aby zagłuszyć odgłosy naszych igraszek. Zacząłem pracować ustami nad jego kutasem i wtedy odniosłem kolejno zwycięstwo: stwierdziłem mianowicie, iż umiem sprawić, aby mu stanął, nawet wtedy, kiedy nie był wcale gotów do dzieła.

  • Chociaż seks stale Chociaż seks stale
  • Wybierając erotyczną Wybierając erotyczną
  • Użytkowanie sex Użytkowanie sex
  • Ludzie biznesu zaciekawieni Ludzie biznesu zaciekawieni
  • Bez wątpienia Bez wątpienia
seks telefon